SON YAZILAR

Football Manager 2018’de Wonderkid Olması Beklenen Oyuncular

Football Manager 2018’in 10 Kasım’da raflarda yerini almasını beklerken;  geleceğin takımını kurmak, kısıtlı imkanlarla genç yetenekleri yetiştirip dünya futboluna armağan etmek için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Football Manager 2017 ile son kariyerlerimizi yapıp sizlerle paylaşırken bir yandan da FM 2018 ile alakalı meraklı bekleyişi tırmandırmak için FM 2018 paylaşımlarımıza devam ediyoruz. İşte Fmsout ailesi tarafından hazırlanan Football Manager 2018’de wonderkid olması beklenen oyuncular listesi.

Football Manager’da en büyük zevklerden birisi: Genç yıldızları keşfedip seneler sonra “Bak bu oyunucuyu ben FM 20XX’de keşfetmiştim adam şimdi meşhur oldu. Football Manager bir oyundan çok daha fazlası diye boşa demiyoruz” demek sanırım. Wonderkid yani harika çocuk olarak oyunda yer alan genç yetenekler ile alakalı çok fazla bilgi kirliliği olduğu için bu durumla alakalı kısa bir bilgilendirme yapacak olursak; Wonderkid olayı oyun veritabanını hazırlayan gözlemcilerin belirlediği PA(Potantial Ability) puanına göre belirleniyor. FM’e eklenen her oyuncunun aynı zamanda mevcut yeteneği ve potansiyel yeteneği de eklenir. Bu değerler ilan edilen değerler değildir. Sports Interactive bu değerleri özellikle saklıyor. Potansiyel yeteneği wonderkids seviyesinde olan oyuncular uygun çalışma şartlarında 21 yaşına girdiğinde wonderkid olur. Dolayısıyla, PA puanı wonderkid seviyesinde olmayan bir oyuncu tabir caizse ağzında kuş da tutsa wonderkid olamaz. Ama benzer şekilde, PA puanı wonderkid olmaya yeten biri iyi şartlar altında çalıştırılmazsa o da wonderkid olamaz.

İşte Football Manager 2018’de Wonderkid Olması Beklenen OyuncularDiğer Sayfaya Geçmek İçin Aşağıdaki Sayfa Yönlendirmelerini veya Yukarıdaki Fotoğraf Üzerinde Sağa/ Sola Basarak Geçiş Yapabilirsiniz.

Comments (0)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.