Merhaba Değerli FMHikayeleri Okuyucuları,

2001 yılından beri büyük bir tutkuyla, saatlerce, günlerce bilgisayar karşısında vakit geçirmemize sebep olan Football Manager için uzun zamandır aklımızda olan web sitesi ile karşınızdayız. Esasında bir kaç yıl önce  Football Manager kariyerimi anlatmak, başkalarıyla da oyun hakkında paylaşım yapmak için www.fmaddicted.com adresi ile Football Manager blogları arasına katılmıştık. Fmaddicted.com adresinde de paylaşımlarımız İngilizce olarak devam ediyor.

Football Manager 2012 ve Football Manager 2013 için Football Manager 2012 Türkiye ve Football Manager 2013 Türkiye Facebook sayfaları ile sizlerle olan beraberliğimizi bundan sonra FMHikayeleri ile sürdürmeye devam edeceğiz.

Temalar, Logo Paketleri, Diğer Eklentiler, Taktikler ve Antremanlar, Genç Yetenekler, Hocalar ve Yönettiğimiz takımlarla alakalı kariyer bilgileri sizlerle FMHikayeleri’nde sizlerle olacak. Bu yolculukta umarım yalnız kalmayacağız. Sizlerden gelecek olan her türlü yorum, içerik anlamında katkıda FMHikayeleri‘nin daha güzel olmasını sağlayacaktır.

Hayırlı olması ümidiyle…