Merhaba Değerli FMHikayeleri Okuyucuları,

2001 yılından beri büyük bir tutkuyla, saatlerce, günlerce bilgisayar karşısında vakit geçirmemize sebep olan Football Manager için uzun zamandır aklımızda olan web sitesi ile karşınızdayız.

Football Manager 2012 ve Football Manager 2013 için Football Manager 2012 Türkiye ve Football Manager 2013 Türkiye Facebook sayfaları ile sizlerle olan beraberliğimizi bundan sonra FMHikayeleri ile sürdürmeye devam edeceğiz. Aynı zamanda Twitter ve Instagram‘da da sizlerle paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğiz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip ederseniz memnun oluruz.

Temalar, Logo Paketleri, Diğer Eklentiler, Taktikler ve Antremanlar, Genç Yetenekler, Hocalar ve Yönettiğimiz takımlarla alakalı kariyer bilgileri sizlerle FMHikayeleri’nde sizlerle olacak. Bu yolculukta umarım yalnız kalmayacağız. Sizlerden gelecek olan her türlü yorum, içerik anlamında katkıda FMHikayeleri‘nin daha güzel olmasını sağlayacaktır.

Sitemiz, aynı zamanda Football Manager Türkiye Resmi Hayran sitesidir. Sizlere birbirinden özgün içerikler üretmek, deneyimlerimizi sizinle paylaşmak en büyük gayemizdir ancak site sadece bizim yazacağımız bir yer olmayacak, sizlerden gelen yazıları da paylaşacağız.

Hayırlı olması ümidiyle…

Tüm iletişim ve reklam isteklerinizi [email protected]’a iletebilirsiniz.