Davor Suker, Robert Prosinecki, Predrag Mijatoviç, Sinisa Mihajloviç, Alen Boksiç, Zvonimir Boban ve sayamadığımız nice futbolcu. Dünya futboluna sayısız yıldız armağan etmiş bir ekol aslında Yugoslavya. Kıtalar arası dünya kulüp şampiyonu, kupa galipleri kupası şampiyonu takımlar çıkarmış, bir dönem dünya futbolunu kasıp kavurmuş bir ekol hemde. Dağıldıktan sonra eski başarılarını gösterememiş olsalar da hala dünya futboluna nice yıldızlar armağan eden Balkan ülkelerini inceliyoruz bu yazımızda.

Yazımıza bir kardeş ülke olan Bosna Hersek ile başlıyoruz.

BOSNA HERSEK

Armin Hodzic

İlk adayımız bir forvet oyuncusu. Yeni transfer fikrine sıcak bakan oyuncu genç ve bir hayli potansiyelli. Uygun maliyeti ve Bosna pasaportu kendisini bir hayli çekici kılıyor.

Eldin Hadzic

Ofansif ortasaha mevkinde görev yapan Hadzic orta halli takımlar için gayet uygun bir aday. Henüz 24 yaşında olması ileride biraz da olsun gelişime açık olduğunu düşünürsek ideal bir antrenman ile ortasaha da standart bir oyuncu elde edebilirsiniz.

Ervin Zukanovic

Sıradaki adayımız bir stoper. Kendisi Roma’da istediği kadar forma şansı bulamadığı için transfere sıcak bakıyor. Sıkı bir pazarlıkla fiyatı biraz daha aşağıya çekip,sağlam bir stoper transfer edebilirsiniz. Defansif özellikleri gayet iyi olan oyuncu güçlü fiziği ile aradığınız oyuncu olma sinyallerini veriyor.

Mutlaka göz atmanız gereken diğer Bosnalı oyuncular

1-) Miralem Pjanic       5-)Sead Kolosinac

2-)Asmir Begovic         6-)Senad Lulic

3-)Muhamed Besic      7-)Tino Susic

4-)Edin Dzeko              8-)Vedat Ibisevic
2. Sayfada Sizi ARNAVUTLUK Bekliyor. Sayfaya Geçmek İçin Aşağıdaki Sayfa Yönlendirmelerini Kullanabilirsiniz veya Buraya Tıklayarak 2.Sayfaya Geçebilirsiniz.