Davor Suker, Robert Prosinecki, Predrag Mijatoviç, Sinisa Mihajloviç, Alen Boksiç, Zvonimir Boban ve sayamadığımız nice futbolcu. Dünya futboluna sayısız yıldız armağan etmiş bir ekol aslında Yugoslavya. Kıtalar arası dünya kulüp şampiyonu, kupa galipleri kupası şampiyonu takımlar çıkarmış, bir dönem dünya futbolunu kasıp kavurmuş bir ekol hemde. Dağıldıktan sonra eski başarılarını gösterememiş olsalar da hala dünya futboluna nice yıldızlar armağan eden Balkan ülkelerini Football Manager gözünden incelediğimiz yazımızın 3. bölümü ile sizlerleyiz. 

MAKEDONYA

Stefan Ristovski

Standart bek olan oyuncu ortalama bir oyuncu olma potansiyeli taşıyor.Tekniğinde ki eksikliği hız,dayanıklılık,takım oyunu ve çalışkanlık gibi özelliklerle kapatan oyuncu iyi bir antrenman ile orta halli takımlarda ideal bir bek olma adayı.

Ezgjan Alioski

Milli takımının değişmezlerinden olan oyuncu ortalamaya yakın yetenekleri ile orta halli takımlarda ideal bir kanat oyuncusu olabilir.

Ilija Nesterovski

Palermo formasıyla izlediğimiz oyuncu hem ülkesinin,hemde takımının gol yükünü sırtlamakta.İlk kontrol ve pas özellikleri antrenman ile biraz daha geliştirilebiliyor.
2. Sayfada Sizi SLOVAKYA Bekliyor. Sayfaya Geçmek İçin Aşağıdaki Sayfa Yönlendirmelerini Kullanabilirsiniz veya Buraya Tıklayarak 2.Sayfaya Geçebilirsiniz.