Davor Suker, Robert Prosinecki, Predrag Mijatoviç, Sinisa Mihajloviç, Alen Boksiç, Zvonimir Boban ve sayamadığımız nice futbolcu. Dünya futboluna sayısız yıldız armağan etmiş bir ekol aslında Yugoslavya. Kıtalar arası dünya kulüp şampiyonu, kupa galipleri kupası şampiyonu takımlar çıkarmış, bir dönem dünya futbolunu kasıp kavurmuş bir ekol hemde. Dağıldıktan sonra eski başarılarını gösterememiş olsalar da hala dünya futboluna nice yıldızlar armağan eden Balkan ülkelerini Football Manager gözünden incelediğimiz yazımızın 2.bölümü ile sizlerleyiz. 

2. bölümde sizlerle Sırbistan, Bulgaristan, Kosava ve Karadağ’a göz atıyoruz. İşte Football Manager gözünden Balkan ülkeleri incelemesi 2. bölüm.

SIRBİSTAN

Predrag Rajkovic

Daha önce sitemizden yayınladığımız yazılarda kendisinden bolca bahsetmiştik.Söz konusu Sırbistan olunca Rajkovici listemize almasaydık olmazdı.Avrupa’nın sayılı genç kalecileri arasında olan oyuncu gerekli antrenman ve forma şansı ile devasa bir kariyere sahip oluyor. Kendisi size kupalar kazandırabilecek bir potansiyele sahip.

Luka Jovic

18’lik bir Sırpla devam ediyoruz yazımıza.Avrupa’nın en önemli futbol okullarından Benfica ile sözleşmesi bulunan genç hem Benfica’nın hemde ülkesinin çok şeyler beklediği bir oyuncu.Hiç düşünmeden şans verilmesi gereken oyuncunun en büyük referansı tabiki de kulübü Benfica.

Srdjan Babic

Güçlü fiziği ve dinamizmi ile takımınıza enerji katacak oyuncu henüz 20 yaşında.Defansta lider bir oyuncu olma potansiyeline sahip olan gencimiz kendisini bir hayli geliştiriyor ve uzun yıllar bu bölgede ki oyuncu ihtiyacınızı karşılayacak bir topçu oluyor.Doğru hocaların elinden alacağı doğru antrenman ve forma şansı ile dünya yıldızı bir oyuncu haline gelmesi hiçte hayal değil.

Dikkat çeken diğer Sırp oyuncular

1-)Nemanja Gudelj

2-)Matija Nastasic

3-)Luka Milivojevic

4-)Adem Ljajic

5-)Danilo Pantic

2. Sayfada Sizi BULGARİSTAN Bekliyor. Sayfaya Geçmek İçin Aşağıdaki Sayfa Yönlendirmelerini Kullanabilirsiniz veya Buraya Tıklayarak 2.Sayfaya Geçebilirsiniz.