fm2015-yaz-transfer-yamasi2015-2016 sezonu için 9 Haziran Pazartesi günü başlayan transfer dönemi 1 Eylül Pazartesi 00:00’da sonra erdi. Türkiye Futbol Fedarasyonu’nun yabancı sınırını kaldırmasından sonra merakla beklediğimiz transfer sezonu beklendiği gibi çok hızlı geçti. Spor Toto Süper Lig’deki 18 takım yaz transfer döneminde 182 futbolcuyu renklerine bağlarken 187 oyuncu ile yollarını ayırdı.

Son dönemde transfer sezonunun ilk gününden son gününe kadar bu kadar heyecan içerisinde beklediğimiz bir transfer sezonu olmadı desek yanlış olmaz sanırım. Yaz transfer sezonunun son gününe, Real Madrid’in Manchester United’ın başarılı file bekçisi De Gea transferini La Liga yönetimine geç bildirmesi ve Galatasaray’ın Kevin Grosskreutz transferi damgasını vurdu.

Spor Toto Süper Lig’de hareketli geçen yaz transfer sezonundan 182 oyuncu ile nasibini aldı. Yaz transfer sezonunun hareketli geçmesi özellikle Football Manager oyuncularının FM 2016’nın yolunu daha büyük bir merakla beklemesine neden oldu. Ekim ayının son haftası veya Kasım ayının ilk haftasında raflarda yerini almasını beklediğimiz Football Manager 2016 öncesi güncel kadrolarla FM 2015’te yeni kariyer açmak isteyen okurlarımız için Football Manager 2015 Yaz Transfer yamasını paylaşıyoruz.

15 Kasım 2015 tarihi dahil yapılan tüm transferlerin yer aldığı Football Manager 2015 Yaz Transfer yamasının indirme linkini paylaşmadan önce yamanın kurulum aşamalarını anlatalım.

FM 2015 Yaz Transfer Yaması Kurulum Aşamaları

1- Öncelikle indirmiş olduğunuz rar dosyasını bir klasöre çıkarınız.

TransferGuncelleme_12- Rar’dan çıkarmış olduğunuz klasörün içerisinde 6 farklı .fmf dosyası direkt yer alırken 7 tane de xml dosyası Sortioutsi.net Live Data Update klasöründe yer alacak. Bu dosyalarının hepsini seçin (Live Data Update klasörünü + 6 farklı fmf dosyasını) C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2015\editor data içerisine kopyalayın. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2015\editor data)

3- Football Manager 2015 klasörü içerisinde editör data dosyası yoksa kendiniz oluşturmalısınız. Şimdi YENİ KARİYER açtığınızda bu yamanın aktif olması için oyun içindeki ayarlara geldi.

4- Oyuna giriş yaptığınızda Yeni Kariyer Oyunu/ Football Manager seçeneğiyle oyun başlatıyoruz.Yama Football Manager Classic modda çalışmıyor.

TransferGuncelleme_25- Oyuna giriş yapmadan önce karşımıza çıkan Veri Tabanı seçin ekranında Editör Data dosyalarını “Özel” seçeneğine alıyoruz ve “Düzenle” seçeneğiyle editör data dosyası içerisine attığımız 13 farklı dosyayı seçiyoruz. Farklı editör data dosyaları ile çakışma olmaması için daha önce kullanmış olduğnuz editör data dosyalarını seçmeyin sadece yeni kopyaladığımız 13 dosyayı seçmeniz gerekiyor. Alt kısımda yer alan “Onayla” seçeneğiyle bu veri tabanları seçtiğinizi onaylamayı unutmayın.TransferGuncelleme_3

6- Oyunda aktif olmasını istediğiniz ligleri ve yönetmek istediğiniz takımı seçtikten sonra yaz transfer yaması ile yeni Football Manager 2015 kariyerinize başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Football Manager 2015 Yaz Transfer Yaması Ekran Görüntüleri

Andreas_BeckCenk_gonenDeSutterDzsudzsakGuilhermeLazar_MarkovicMakounMario_gomezMarko_MarinMbiaMiroslav_StochNaniNDoyePodolskiRicardo_QuresmaRobin_Van_PersieRodriguezSamuel_Etoo

FM 2015 Transfer Güncellemesini İndirmek İçin Tıklayınız [hana-code-insert name=’FMH_1′ /]

Kaynak: Sortioutsi.Net