Buradasınız
Ana Sayfa > FM 2017 > FM17 İhtiyar Delikanlılar İncelemesi

FM17 İhtiyar Delikanlılar İncelemesi

İhtiyar delikanlı,yaşlı kurt ve benzeri lakaplar.Nasıl anılırsa anılsınlar takımlarına verdikleri hizmet ve katkı saygıyı hak ediyor. Bu yazımızda ilerleyen yaşına rağmen günümüz gençlerine taş çıkartacak hatta sizi şampiyonluklara taşıyabilecek ihtiyar topçuları listeye alıyoruz.Gençlere rol model olacak,tecrübeleriyle takımlarına liderlik edecek olan ihtiyarlar listemiz parmak ısırtacak…

Yazımıza başlamadan önce belirtmek isteriz ki listemiz tabi ki daha geniş olabilirdi.Ancak biz sadece yeni transfer fikrine açık ve bonservisi uçuk olmayan oyunculara yer verdik.Paranızı genç yatırımlara saklayabilirsiniz.Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

 

1-) Willy Caballero

Listemizin ilk sırası bir kaleciye ait. Caballero…Kaleci olduğu düşünülürse henüz önünde uzun seneler var diyebiliriz. M.City’de yeteri kadar şans bulamayan 34 yaşındaki kaleci yeni bir transfere olumlu yaklaşıyor.Üstelik onu kadronuza katmak için ödemeniz gereken rakam bir hayli düşük. 825B €’ya daha iyisini bulamazsınız.

2-) Alberto Pomini

Fazla bilinmeyen bir kaleci olsa da kendisine kesinlikle çok güveniyoruz.Özellikle düşük bütçeli küçük takım çalıştıran hocalarımızın kaçırmaması gereken bir isim.Üstelik 20B € gibi çok cazip bir bonservis bedeliyle takımınıza katabilirsiniz.

3-) James Collins

Çok değil bir miktar paranız mı var? ve bir stoper mi arıyorsunuz?.O zaman Collins tam size göre bir aday.Oldukça iyi özellikleri ve makul sayılabilecek maaş isteğiyle aradığınız stoper olma sinyallerini veriyor James Collins. Kendisini, İngiltere gibi zor bir ligde kanıtlamış olan oyuncuyu takımınıza kazandırmak için ödemeniz gereken bedel ise sadece 1.6MN €.

4-) John O’Shea

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dile kolay tam 10 sezon M.United forması giymiş bir oyuncudan bahsediyoruz.Kendisi,Sir Alex Ferguson’un göz bebeklerinden biriydi.Hiç süphesiz bunun sebebi bir defans oyuncusunun ihtiyacı olan tüm özelliklere sahip olması ve doğuştan gelen liderliğiydi.Şimdilerde Sunderland forması giyen oyuncu kariyerinin son transferini yapmak istiyor ve bu neden sizin takımınız olmasın ki.Üstelik onu sadece 775B €’ya  alma şansınız varken.

5-) Christian Maggio

Sırada ki ihtiyarımız bir İtalyan. Napoli gibi zor bir takımda uzun yıllar hizmet vermiş ve şu sıralar kariyerinde son kez yeni bir sayfa açmaya hazırlanan oyuncu kesinlikle kaçırılmaması gereken cinsten. Sağ bek ve sağ kanat mevkinde oynayabilen oyuncu etkili hücum bindirmeleriyle tanıdığımız bir isim.Sizce 450B €’ya daha iyisini bulabilir misiniz?

6-) Fernando Navarro

Dünya futbolunun vebasıdır solbek. İlginçdir ki az yetişir ve zor bulunur.Hazır olun,sol bek reçetenize Barcelona alt yapısından yetişmiş,LaLiga’da kendisini fazlasıyla kanıtlamış sadece 350B € luk bir ilaç yazıyoruz.Sadece takımınıza katın ve onun takıma katacaklarına bakın…

7-) Angelo Palombo

Ne demiştik? ihtiyar delikanlılar…Bakmayın yaşının 34 olduğuna hala taş gibi.Oldukça üstün mental özellikleri ile orta sahada ipleri eline alabilecek bir oyuncu Palombo. 220B € luk cüzzi bonservis değeri ile bir şansı hak ediyor kendisi.

8- ) Duda

Sırada ki delikanlımızın yaşı 36.Form geçici klas kalıcıdır derler.Ve o hala çok klas.Tek ihtiyacı olan yeniden kendisine güvenecek bir hocanın takımına gitmek.Ona bir şans verin ve formunu yakalayıp size parmak ısırtmasını izleyin.Unutmadan söyleyelim bonservisi sadece 150B € ve maaşı da bir o kadar düşük.Kısa vadeli kurtarıcınız olabilir kendisi.

9-) Joaquin

Geçen seneler onun ihtişamından hiç bir şey almamış aksine şarap misali değer katmış gibi görünüyor.Genç futbolcuların örnek alacağı,yaşıtlarının kıskanacağı bir oyuncu kendisi.Eğer kanat oyuncusuna ihtiyacınız varsa ve aradığınız oyuncu tecrübesiyle takıma birşeyler kazandırabilecek biriyse o kişi kesinlikle Joaquin dir. 1.3MN €’ya kadronuza katın ve gerisini düşünmeyi rakip defans oyuncularına bırakın.

10-) Ruben Castro

Şimdi bir süreliğine onun 35 yaşında olduğunu unutun ve 1MN €’ya transfer edin.Çünkü inanın buna fazlasıyla değer.Harika bitiriciliği,üstün tekniği ve yaşına rağmen iyi fiziği ile bir çırpıda akıllara gelebilecek bir golcü.Kimileri golcü doğar…

11-) Rodrigo Palacio

Boca Juniors,Genoa ve Inter formalarıyla hatırladığımız Palacio,kendisine yeni bir takım arayışı içerisinde.İstediği forma şansını bulamayan Palacio’yu özellikle orta halli takımlara şiddetle öneriyoruz.Kendisi hala çok etkili ve sadece 700B €.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Musa4
Yürümeyi öğrendiğinden beri futbol aşığı ve 2002'den beri FM tutkunu. 10 yıl futbol oynamış, eski bir stoper. Şimdilerde ise Premier lig tutkunu bir FM Hocası
Top
error: Emeğe Saygı !!!