Galiano
156 Articles12 Comments

Saatlerini, günlerini, haftalarını, aylarını hiç acımadan Football Manager oyununa harcamış, kelimenin tam anlamıyla bir FM tutkunu.. Yıllarca sabahlara kadar süren FM kariyerine bir zaman sonra bloglar ve siteler üzerinden de devam etmeye karar veren Guyar'ın FM için son ve kalıcı mekanı kurucusu olduğu FMHikayeleri.

Oguzhan
395 Articles11 Comments

Championship Manager ile başlayan, Football Manager serisi ile devam eden Menajerlik tutkusunu kurucusu olduğu FMHikayeleri'nde paylaşmaya devam ediyor.

Uğur Yılmaz
26 Articles0 Comments

1996 Adana doğum olan Uğur Yılmaz'ın en büyük tutkusu futbol ve tabii ki Football Manager. Uğur, çocuk yaşlarda tanıştığı futbol menajeri yaklaşık 10 seridir hiç kaçırmadan oynuyor.

Batuhan Babaoglu
45 Articles0 Comments

6 Şubat 1991 tarihinde İstanbul Bakırköy'de dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nü YÖK Burslu ve birinci olarak bitirdi. Hayatında onu en çok mutlu eden şeylerin başında gelen Football Manager ile tanışması, 2002 yılına dayanır. O tarihten itibaren, her seriye çılgınlar gibi bağlandı ve oynadı. Oyunun her yıl ilk çıktığı gün, teknoloji marketlerinin kapısında beklemesiyle ünlüdür. Onu ararsanız http://cezasahasiicindekiadam.blogspot.com.tr/ adresinde bulabilirsiniz

MD4
10 Articles0 Comments

Yürümeyi öğrendiğinden beri futbol aşığı ve 2002'den beri FM tutkunu. 10 yıl futbol oynamış, eski bir stoper. Şimdilerde ise Premier lig tutkunu bir FM Hocası

Selçuk Yağız
1 Articles0 Comments

1985 doğumlu olan Selçuk Yağız. CM 01-02 ile başlayan serüvenine Football Manager'ın güncel sürümü ile devam etmektedir. Kariyer deneyimlerini ve bilgi birikimlerini paylaşarak FM tutkusunu sizlere aktarmaktadır.

Tuncay Zafer İlkdoğan
18 Articles0 Comments

1985 İzmir doğumlu olan Tuncay Zafer İlkdoğan, 2001 yılından itibaren CM/FM tutkunudur. Bugüne kadar CM0304 serisinden FM17 serisine kadar manajerlik tutkusunu serinin her güncel oyunu ile devam ettiren yazar genelde önemli liglerin 2.liglerinden takımları birinci lige taşıyan ve onlara unutulmaz başarılar tattırmayı tercih ediyor. Kısaca yabancı liglerin Yılmaz Vural'ı...

Mert Sevinir
3 Articles0 Comments

Mert Sevinir. Evli ve 1 kız babası. Aile ve FM dışında kalan zamanlarda İnşaat Mühendisi. Doktorası takım mühendisliği.

Alihan Kandemir
1 Articles0 Comments

Oynamaktan vazgeçemediğim tek oyun olan Football Manager ile her sene farklı ve heyecanlı kariyerler yaşıyorum. Beni kendisine çeken, 12-13 yıl kendisine bağlayan tutku ilk günkü gibi duruyor, hiç eksilmedi. Genç yetenekleri keşfettikçe de artıyor. Bu oyunu oğlumla oynamadan da bırakmayacağım. Oğlumla oynadıktan sonra da bırakmam sanırım. Evet evet ben bu oyunu bırakamam. Bağımlısı değilim, zevkini yaşıyorum sadece. Çünkü menajerlik bağımlılık değil bir tutkudur!

Gökhan Yumurtacı
9 Articles0 Comments

1994 İstanbul doğumlu, 10 senedir Football Manager sayesinde stresini atan bir Football Manager tutkunu, İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği öğrencisi. Aynı zamanda ilkokuldan beri bütün maçları izlemeye gayret gösteren bir futbolsever.

MirA
29 Articles1 Comments

Varsa yoksa FM diye özetleyebiliriz her şeyi.

Misafir
5 Articles0 Comments

Bakmayın Konuk olduğuma.. Her daim buralardayım.. FM'e fazla kaptırdım kendimi, yazmaya vakit bulamıyorum 🙂

RÖPORTAJLAR
Miles Jacobson Röportaj

Football Manager ve Sports Interacitve denildiğinde akla gelen ilk isimlerin başında gelen Miles Jacobson, serinin…

ARŞİV
Hakkımızda

2001 yılından beri büyük bir tutkuyla, saatlerce, günlerce bilgisayar karşısında vakit geçirmemize sebep olan Football Manager için uzun zamandır aklımızda olan web sitesi ile karşınızdayız. Football Manager 2012 ve Football Manager 2013 için Facebook sayfaları ile sizlerle olan beraberliğimizi bundan sonra FMHikayeleri ile sürdürmeye devam edeceğiz.

error: Emeğe Saygı !!!