Buradasınız
Ana Sayfa > FM 2017 > Championship Manager 01/02 Güncel Transfer Yaması Nasıl Yapılır

Championship Manager 01/02 Güncel Transfer Yaması Nasıl Yapılır

CM serisinin unutulmaz oyunu için sitemizde yer verdiğimiz “Championship Manager 01/02 Ücretsiz Nasıl Kurulur?” yazısının görmüş olduğu yoğun ilgiden sonra bu yazıyı yazmak şart oldu. İşte Championship Manager 01/02 güncel transfer yaması kurulum detayları.

Championship Manager 01/02 Güncel Database Yükleme
  1. Öncelikle oyunun güncellemesini kurmamız gerekiyor. Bunun için buradaki adrese giriyoruz. Adresteyer alan Data Updates bölümüne giriş yapıp SI Games Official Patch v3.9.68 linkine tıklıyoruz ve Download linkine tıklayıp yaklaşık 22 MB boyutundaki rar dosyasını indiriyoruz.
  2. İndirdiğimiz rar dosyasını klasöre çıkartarak exe dosyasını çalıştırıyoruz.
  3. Kurulum tamamlandıktan sonra tekrar buradaki linke tıklıyoruz ve bu sefer Patches sayfasını açıyoruz. Bu sayfada Saturn Patch 2.21 + V3 linkine tıklıyoruz ve gelen sayfada Download seçeneğine basıyoruz. Download sayfasına bastığımızda bizi yeni bir sayfaya atıyor bu sayfada aşağıdaki görselde yer alan akışı tam olarak yapmamız gerekiyor.Öncelikle 3.9.68 güncellemesini kurun diyor. Bunu zaten ilk başta yapmıştık o yüzden bunu atlıyoruz.New Data Folder klasörünü indirin. İlgili klasörü http://www.mediafire.com/file/2cmrej99s4z7kea/Data.zip linkinden indiriyoruz. İndirmiş olduğumuz rar dosyasını klasöre çıkartıyoruz. İndirmiş olduğumuz bu data klasörünü oyunun kurulu olduğu yere atmamız gerekiyor. Bunun için oyunun kısayol simgesinin üzerine sağ tıklayın ve özellikler kısmına gidin. Özellikler sayfası açıldığında “Dosya konumunu Aç” butonuna basın.Dosya konumunu aç butonuna bastığınızda gelen sayfada “Data” klasörüne girin ve indirmiş olduğumuz linkteki data klasörünün İÇERİSİNDEKİ TÜM DOSYALARI buraya kopyalayın.
  4. Data klasörünü oyunun kurulu olduğu alana kopyaladıktan sonra sırada exe indirme var. Bunun için Saturn Patch 2.21 + V3 linkinden açmış olduğumuz Download sayfasındaki Gamespeed alanını buluyoruz.Gamespeed sayfasında Default seçeneği üzerinden ilerleyeceğiz. İsterseniz oyunu daha hızlı oynamak istiyorum diyenler farklı oyun hızlarındaki linkleri de deneyebilir.Gamespeed Default seçeneğidne Spoiler Show kısmına basıyoruz ve 3 NUMARALI linki indiriyoruz.

    İndirmiş olduğunuz 3 nolu rar dosyasını klasöre çıkartın ve içerisindeki exe dosyasını oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın.Bunun için yukarıda yapmış olduğumuz gibi oyunun kısayoluna sağ tıklıyoruz ve özellikler sayfasından “Dosya Konumunu Aç” diyoruz. Oyunun kurulu olduğu dosya konumuna exe dosyasını kopyalıyoruz.

  5. Tüm bunları yaptıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz tabi Windows 10 kullanıcısı değilseniz. Windows 10 kullanıcıları her sezon sonunda hata almamak için oyunun uyumluluğunu Windows XP Service Pack 3 olarak güncellemesi gerekmektedir. Bunu şu şekilde yapıyoruz;Oyunun kısayoluna sağ tıklıyoruz ve özellikler sayfasına giriyoruz. Özellikler sayfasında Uyumluluk kısmına gidip Windows XP Service Pack 3 seçeneğini seçmeniz gerekiyor.
  6. Tüm bunları yaptıktan sonra oyuna giriş yaparken Windows Defender SmartCreen uyarısı alırsanız. Ek bilgi alanına tıklayın ve “Yine de Çalıştır” diyin.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Oguzhan
Championship Manager ile başlayan, Football Manager serisi ile devam eden Menajerlik tutkusunu kurucusu olduğu FMHikayeleri'nde paylaşan yazar akıllı telefon, sosyal medya ve mobil uygulamalarla haşır neşir olmaya devam ediyor.
http://www.androidcanavari.net
Top
error: Emeğe Saygı !!!