Football Manager 2018 ile alakalı tema paylaşımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sırada FM serisinin en sevilen temalardan olan Şampiyonlar Ligi var. İşte Football Manager 2018 için hazırlanan Şampiyonlar ligi temasının a detayları ve kurulumu.

FmItalia ailesi tarafından hazırlanan FM 2108 Champions League Skin teması menü çubuğunda simge kullanımı ile oyun ekranını daha büyük hale getiren tema, maç ekranı ve oyuncu profil sayfalarında sunduğu yeniliklerle de adından söz ettiriyor. Yaklaşık 230 MB büyüklüğünde olan FM 2018 Şampiyonlar ligi teması koyu renklerin hakim olduğu bir tema. Football Manager 2018’i görsel anlamda kesinlikle zenginleştiren temanın detaylarını aşağıdaki ekran görüntülerinden inceleyebilirsiniz.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri FM 2018 şampiyonlar ligi temasının kurulum detayları ve ekran görüntüleri ile baş başa bırakalım.

NOT : Tüm tema kurulumları  kayıtlı oyunda da geçerlidir. Yeni kariyer açmanıza gerek yoktur.

*Temanın yeni versiyonları çıktıkça yazımız güncellenecektir.

FM 2018 için çıkan tüm TEMA’lara buradan ulaşabilirsiniz

Football Manager 2018 Şampiyonlar Ligi Temasının Kurulumu

1- Öncelikle indirmiş olduğunuz rar dosyasını klasöre çıkarınız.

2- fm2018flutskin_light isimde çıkarmış olduğunuz klasörü C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2018\skins içerisine kopyalayın. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2018\skins)

Bu adım çok önemli ekran görüntüsündeki gibi olmalı daha fazla iç içe klasör kesinlikle olmamalı.

3- Sports Interactive\Football Manager 2018 klasörü içerisinde skin klasörü yoksa bu klasörü siz oluşturun.

4- Football Manager 2018′e giriş yapın ve Tercihler sekmesine tıklayın.

5- Tercihler bölümünden Genel Bakış veya Arayüz kısmına gidin.

6- Sayfanın yüklenme süresini azaltmak için ön belleği kullanın kısmındaki tiki kaldırın.

7- Arayüz veya Genel Bakış sekmesindeki Görünüm bölümünden ekran görüntüsünde olduğu gibi Champions League 2018 temasını seçin.

8- Alt kısımda yer alan “Onayla” seçeneğini kullandıktan sonra seçmiş olduğunuz temanın oyuna dahil olduğunu göreceksiniz.

9- Eğer yüklemiş olduğunuz tema oyuna dahil edilemezse ”Geçici Dosyaları Temizle” butonuna basın.

Önemli Not : Tema 1920 x 1080 piksel ve üzeri ekranlarda düzgün çalışıyor. Eğer 720p ve daha düşük bir ekran çözünürlüğüne sahip bir bilgisayar kullanıyorsanız temada bazı menüler ve ekranlar istediğiniz gibi çıkmayabilir.

FM 2018 Şampiyonlar Ligi Teması Ekran Görüntüleri

Temayı indirmek için tıklayınız