voidu-fm-fifa-indirimDijital oyun mağazasının açılışını, düzenlediği 1 TL’ye Borderlands 2 kampanyasıyla kutlayan ve oyunseverlerin büyük ilgisiyle karşılanan Voidu, indirim kampanyalarına ve oyuncuların kütüphanelerini genişletmeye hız kesmeden devam ediyor. Türkiye Süper Toto Süper Lig’in yer aldığı hatta bu sene ilk kez Türkçe dil desteği (menüler Türkçe) raflarda yerini alan FIFA 16, Voidu’da 119 TL’den satışa sunuldu. FIFA 17’de Türkçe Spiker’in de olacağının müjdesini vererek Voidu’nun FIFA 16 kampanyasının detaylarına geçelim.

Gerek teknik gerek görsel olarak her sene gelişimini sürdürerek futbol oyunlarından hoşlanan oyuncuların bir numaralı tercihi olmayı başaran FIFA serisi, son oyunuyla çıtayı bir kademe daha yükseltti. Aralarında Türkiye Süper Toto Süper Lig’in de olduğu 30’dan fazla ligin yer aldığı FIFA 16’da 650’den fazla takım bulunuyor. Ayrıca FIFA serisi bu yıl bir ilke imza atarak 12 ülkenin kadın milli takımlarını da oyuna ekliyor. Tüm bu takımlarla 50’si gerçek stadyumlardan modellenmiş toplam 78 farklı stadyumda heyecan ve çekişme dolu maçlar yapabileceğiz.

fifavoidu-26ekimFIFA 16 pek çok teknik yenilik de barındırıyor. Bunlar arasında yeni animasyonları ve gerçekçi fizik hesaplamalarını, oyuncuların yapay zekâsında yapılan geliştirmeleri ve oynanışta yapılan değişiklikleri sayabiliriz. Kariyer moduna eklenen yeni antrenman seçeneği, ligler başlamadan önce hazırlık turnuvalarına katılma imkânı ve sözleşmesi bulunmayan oyuncularla transfer dönemi dışında da anlaşabilmek gibi irili ufaklı pek çok geliştirme, oyunculara daha gerçekçi ve oyuncu dostu bir oynanış sunmak üzere sahadaki yerini aldı.

Türkiye’deki oyunseverlerin yeni dijital mağazası Voidu birçok oyun gibi FIFA 16’yı da tüm dünyayla aynı anda ve kullanıcılarını sevindirecek bir fiyatla sunuyor. Buradan Voidu FIFA 16 sayfasına giderek FIFA 16’ya 119 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bu arada Voidu Bonus, Paraf, Axess, Maximum, CardFinans ve Paraf kartlarına taksit imkanı da sunuyor. FIFA 16’yı kredi kartınızla 3, 6 veya 9 taksitle alabilirsiniz. Son olarak tutkumuz FM 2016’da Voidu’da 75 TL’den satışa sunulduğunu hatırlatalım. Voidu’nun FM 2016 sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.voidu-fm-fifa-banner_26