Buradasınız
Ana Sayfa > HABERLER > Voidu’dan 2 TL’ye Civilization Kampanyası

Voidu’dan 2 TL’ye Civilization Kampanyası

Voidu-civilizationBirbiri ardına düzenlediği kampanyalarla Türkiye’deki oyunseverlerin yüzünü güldüren Türkiye’nin ilk bağımsız dijital oyun mağazası Voidu, bu kez deCivilization kampanyasıyla serinin en sevilen oyunlarını cazip indirimlerle oyunseverlere sunuyor.

Civ3 ve Civ4 Complete Sürümlerinde Harika İndirim!

Sıra tabanlı strateji türünün en başarılı örneklerinden biri olan, çıktığı dönemde birçok farklı mecradan “Yılın Ödülü” ve “Yılın Strateji Oyunu” ödüllerini alan Civilization III ile efsane seri ilk kez modern platformlara taşınmış oldu. Sid Meier’s Civilization III: Play the World ve Sid Meier’s Civilization III: Conquests eklenti paketlerini de içeren Sid Meier’s Civilization III: Complete, kampanya boyunca yalnızca %75 indirimle 2 TL’ye sizleri bekliyor. Ayrıca gerek grafik ve yapay zekâsındaki geliştirmeler gerek oynanışa getirdiği yeniliklerle oyuncuların olduğu kadar oyun eleştirmenlerinin de beğenisini kazananCivilization IV de bu müthiş kampanyanın bir parçası. Üstelik ana oyunun yanı sıra tüm eklenti paketlerinin de yer aldığı Sid Meier’s Civilization IV: The Complete Edition, 12 Ekim tarihine kadar %76 indirimle yalnızca 8 TL’ye Voidu’da olacak.

Sid Meier’s Civilization V: The Complete Edition 15 TL

Voidu’nun Civilization kampanyasındaki bir diğer oyun da pek çok eleştirmen tarafından yalnızca serinin değil, türün de en başarılı oyunlarından biri olarak gösterilen Civilization V. Oynanışıyla sadece seriye alışık kitlenin dışında yeni oyunculara da hitap etmesi ve var olan oynanış mekaniklerini mükemmelleştirmesi ile övgü alan Civilization V,kampanya boyunca yalnızca 10 TL’den satılacak. Civilization V: Gods & Kings veCivilization V: Brave New World eklenti paketleri yanında 14 adet indirilebilir içeriği de barındıran Sid Meier’s Civilization V: The Complete Edition ise kampanya süresince yalnızca 15 TL![hana-code-insert name=’FMH_1′ /]

Civilization: Beyond Earth’de %50 İndirim!

Voidu’nun harika kampanyasının son yıldızıysa, seriyi pek çok açıdan geliştiren ve hikâyeyi dünyanın ötesine taşıyan Civilization: Beyond Earth. Yeni grafikler, yeni bir teknoloji sistemi ve yeni oyun dinamiklerine sahip olan Civilization: Beyond Earth, alışılmış Civilization oynanışını koruyarak, yabancı bir gezegendeki farklı canlı türleriyle diplomasi, ticaret ve askeri güç gibi farklı seçenekler aracılığıyla giriştiğimiz üstünlük mücadelesini konu alıyor. Oyunculara sunduğu ilgi çekici hikâye anlatımıyla da serinin önceki oyunlarından biraz ayrılan Civilization: Beyond Earth, her strateji oyuncusunun mutlaka oynaması gereken bir yapım olarak gösteriliyor. Seriyi farklı ufuklara taşıyan bu harika oyun da 12 Ekim’e kadar sürecek kampanya boyunca %49 indirimle yalnızca 50 TL’ye alınabilir.

Voidu’nun Civilization Serisi İndirim Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Oguzhan
Championship Manager ile başlayan, Football Manager serisi ile devam eden Menajerlik tutkusunu kurucusu olduğu FMHikayeleri'nde paylaşan yazar akıllı telefon, sosyal medya ve mobil uygulamalarla haşır neşir olmaya devam ediyor.
http://www.androidcanavari.net
Top
error: Emeğe Saygı !!!