TFF 1.Lig adına bir transfer sezonunu daha geride bıraktık. Geride bıraktığımız transfer sezonunda yabancı sayısının 10′ yükseltilip, 5 futbolcunun kadroda olması nedeniyle iyi yabancı oyuncuları 1.Lig de izlemeye keyfini yaşayacağız. Ben de sizlere FM gözüyle 1.Lig’e yapılmış en iyi transferlerden bir 11 hazırladım. Şimdi bu sezonun en iyi transfer ilk 11’ine bir göz atalım.

KALECİ >> Ertuğrul Taşkıran

Kale konusunda biraz sıkıntı yaşadık. Çünkü 1.Lig’deki çoğu kaleci hep aynı kalıyor. X takımından Y takımına geçiyor ve kısır döngü kaleciler hep aynı kalıyor. Bu sene 1.Lig dışından gelen bir kaleciyi kaleye katmak istedim. Sezon başında Fenerbahçe’den biraz dikkat çekici bir bonservis rakamıyla Boluspor’a transfer olan Ertuğrul Taşkıran 1.Lig’deki en iyi kaleciler arasında yer alıyor. Henüz gerçek sezon da bir resmi maça bile çıkmasa FM adına harika bir transfer olarak görebiliriz Ertuğrul’u. Ertuğrul, çoğu Süper Lig takımında bile çok rahat forma giyecek potansiyelde.
Diğer Sayfaya Geçmek İçin Aşağıdaki Sayfa Yönlendirmelerini Kullanabilirsiniz veya Buraya Tıklayarak 2.Sayfaya Geçebilirsiniz.