Buradasınız
Ana Sayfa > FM 2017 > FM Tutkusunu Anlatmak İsteyenleri Arıyoruz

FM Tutkusunu Anlatmak İsteyenleri Arıyoruz

 2013 yılında Football Manager 2014’in duyurulması ile birlikte büyük bir tutku ile ilk cümlelerimizi/ sevdamızı harflerle dönüştürdüğümüz FMHikayeleri için artık yeni bir dönem başlıyor. Yayın hayatına başladığımız günden itibaren Türkiye’deki Football Manager oyuncularının yazılarına/ incelemelerine/ kariyet hikayelerine/ sevdalarına vb. açık olan Fmhikayeleri.com, Football Manager 2018 ile birlikte daha hizmet sunabilmek için “Neyin var anlatacak?” diyoruz.

Ülkemizde Football Manager oyuncularına daha iyi hizmet sunabilmek, sevdamızı harflerle buluşturmak ve tüm Foootball Manager oyuncuları ile birlikte bir AİLE sıcaklığı yakalamak için çıktığımız bu yolda bugünden itibaren farklı bir yaklaşımla devam ediyoruz. Aslında ilk yazılarımızı sitemize yazdığımız günden beri kapımız her zaman “Bende Football Manager ile alakalı bişeyler yazmak istiyorum” diyen herkese kapımızı sonuna kadar açmıştık  ama artık çok daha interatif sizlerin katılımın daha fazla olduğu bir döneme giriş yapmak için bu duyurumuyu kaleme aldık. (Aramıza konuk yazar olarak katılıp süper işler çıkartıp kadronun değişmezleri arasına 9 ve 10 numaralı forma ile yazılan Uğur Yılmaz ve Batuhan Babaoğlu’na selam olsun)

 Championship Manager ve Football Manager’ın bir oyundan çok daha fazlası olduğunu göstermek için başladığımız yayın hayatımıza özellikle sosyal medya hesaplarımızdan gelen “ Hep siz anlattınız/ yazdınız/ konuştunuz, bize hiç söz hakkı verilmedi.” sitemlerine ve;
  • “ Football Manager tutkumuz anlattığım bir Youtube kanalım var. Daha büyük kitlelere ulaşması için destek olabilir misiniz?”
  • “ Sitenizde nasıl X takımı ile yaptığım kariyerimi paylaşabilirim”
  • “ Forma yaması/ oyuncu incelemesi/ veritabanı güncellemesi/ tema  hazırladım sizde paylaşabilir misiniz?

Gibi  sorulara artık EVET diyecek bir sürece giriyoruz. Blog olarak, hem okurlarımızla sürekli iletişim halinde olmamızı sağlayacak olan yeni süreç; hem de sizin yeterli okuyucuya/ izleyiciye ulaşmadığını düşündüğünüz kariyerinizi, yazılarınızı, Youtube incelemeleriniz hedef kitleye ulaşacak.

Buraya kadar her şey tamam ama bunun için ne yapmam gerekiyor diyenler okumaya devam edebilir. Football Manager ile alakalı bilginizi az çok görebilmemiz için;

  • Championship Manager/ Football Manager sevdasına ne zaman tutuldunuz? Oyunu ne zamandır oynuyorsunuz?
  • FM ile alakalı hangi konularda yazılar yazmayı düşünüyorsunuz? (Oyuncu incelemeleri, kariyer hikayeleri, takım incelemeleri, Youtube vb.)
  • Kısaca kendinizi tanıtan bir yazı iletebilir misiniz? ( Kaç yaşındasınız? Ne ile meşgul oluyorsunuz okul, iş vb.)
  • Daha önce herhangi bir sitede/ forumda yazmış olduğunuz yazı varsa bu yazıyı bize göndermeniz sizin tanımamız için iyi olacaktır.

Tüm başvurularınızı iletisim@fmhikayeleri.com mail adresimize veya Facebook/ Twitter sayfalarımıza DM olarak gönderebilirsiniz. Peki ben ne kazanacağım diyenler varsa; tamamen gönüllülük esasıyla aramıza katılacak yeni arkadaşlarımıza Football Manager 2018 bizden 🙂

Football Manager özelinde ülkemizde hizmet veren tüm FM sitelerine de açık bir çağrımız olan bu duyurumuz “Birlikten kuvvet doğar” felsefesi ile herkese açıktır 🙂

Sitemiz hakkında kısa bir bilgilendirme

2001 yılından beri büyük bir tutkuyla, saatlerce, günlerce bilgisayar karşısında vakit geçirmemize sebep olan Football Manager için uzun zamandır aklımızda olan Türkçe içerikli bir web sitesi kurma projemiz FM 2012 ve FM 2013’te sosyal medyada kurduğumuz FM 2012 ve FM 2013 Türkiye Facebook sayfalarından sonra Fmhikayeleri.com olarak ete kemiğe büründü. 2013 yılının Ağustos ayının son günlerinde ilk yazıyı kaleme aldığımız Football Manager özelinde ilerlediğimiz göz bebeğimiz blogumuz Football Manager 2015 ile birlikte Sigames’in resmi fan ve affiliate siteleri arasına adını yazdırdı. 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Oguzhan
Championship Manager ile başlayan, Football Manager serisi ile devam eden Menajerlik tutkusunu kurucusu olduğu FMHikayeleri'nde paylaşan yazar akıllı telefon, sosyal medya ve mobil uygulamalarla haşır neşir olmaya devam ediyor.
http://www.androidcanavari.net
Top
error: Emeğe Saygı !!!