Transfer sezonunu geride bıraktık. Bıraktık bırakmasına ama sevdamız Football Manager’a transfer güncellemesi ne zaman gelecek. Özellikle son dönemde bilgilsayar başında FM oynamaya zaman bulamayan ve FM sevdasını mobil cihazından sürdürmek isteyenlerin aradığı transfer güncellemesi bilinmezliğine son veriyoruz.

Transfer sezonunun geride kalmasından sonra Football Manager oyuncularının Google’da merakla aradığı “FM Mobile 2019’a ara transfer güncellemesi ne zaman gelir?” sorusuna cevap arıyoruz.

Football Manager 2019 ve Football Manager Mobile 2019 için Şubat ayının sonuna doğru resmi güncellemeyi yayınlamayı planlayan Sports Interactive, geçtiğimiz senelerde de benzer güncelleme stratejisi izlemişti. 31 Ocak’ta ülkemizde transfer sezonu sona erse de Çin’de transfer sezonu devam ediyor ve Sports Interactive, Çin’in de transfer sezonunu kapatmasını bekliyor.

Sports Interactive’e transfer güncelleme dataları iletildikten sonra Şubat ayının ilk yarısında öncelikle transfer yamasının detayları bizlere yani oyunun beta sürecini test eden ekiple paylaşılıyor. Bizim gibi Sports Interactive’nin test ekibinde yer alan kişilerin testinden sonra Şubat ayının ikinci yarısında güncelleme öncelikle Football Manager 2019’a sonra Football Manager Mobile 2019’a yapılıyor.

Resmi güncellemeyi beklemek istemeyen Football Manager oyuncuları sitemizde de yer verdiğimiz güncelleme paketlerine buradan göz atabilir.