Football Manager 2019’un klasik arayüzünden sıkılanlar veya beğenmeyenler için tema paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. İşte “Ben orijinal temadan memnunum ama her maçı da birebir oynamak istemiyorum yok mu hızlı maç eklentisi” diyenlerin için can kurtaran tema. Wannachup Hızlı maç eklentisi Football Manager 2019 kurulum adımları ve detaylar yazıda sizleri bekliyor.

NOT : Tüm tema kurulumları  kayıtlı oyunda da geçerlidir. Yeni kariyer açmanıza gerek yoktur.  Temalar hem orijinal oyunlarda hem malum oyunlarda kullanılabilir.

*Temanın yeni versiyonları çıktıkça yazımız güncellenecektir.

FM 2019 için çıkan tüm TEMA’lara buradan ulaşabilirsiniz

FM 2019 Wannachup Hızlı Maç Eklentisi Temasının Kurulumu

1- Öncelikle indirmiş olduğunuz rar dosyasını klasöre çıkarınız.

2- Wannachup-FM19-Instant-Result isminde çıkarmış olduğunuz klasörü C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019\skins içerisine kopyalayın. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2019\skins)

Bu adım çok önemli ekran görüntüsündeki gibi olmalı daha fazla iç içe klasör kesinlikle olmamalı.

3- Sports Interactive\Football Manager 2019 klasörü içerisinde skin klasörü yoksa bu klasörü siz oluşturun.

4- Football Manager 2019′e giriş yapın ve Tercihler sekmesine tıklayın.

5- Tercihler bölümünden Genel Bakış veya Arayüz kısmına gidin.

6- Sayfanın yüklenme süresini azaltmak için ön belleği kullanın kısmındaki tiki kaldırın.

NOT: Orijinal temanın üç farklı versiyonu var. Koyu Ton, Açık Ton ve standart versiyonu. Hangisini kullanıyorsanız wannachup için de onu seçmeniz gerekir. Eğer Football Manager Koyu Ton kullanıyorsanız, Wannachup-FM19-Instant-Result-Dark temasını seçmeniz gerekecek.

7- Arayüz veya Genel Bakış sekmesindeki Görünüm bölümünden yüklediğiniz temayı seçin.

8- Alt kısımda yer alan “Onayla” seçeneğini kullandıktan sonra seçmiş olduğunuz temanın oyuna dahil olduğunu göreceksiniz.

9- Eğer yüklemiş olduğunuz tema oyuna dahil edilemezse ”Geçici Dosyaları Temizle” butonuna basın.

Önemli Not : Tema 1920 x 1080 piksel çözünürlük için hazırlanmıştır. Eğer daha düşük bir ekran çözünürlüğüne sahipseniz %95 zoom’da temayı kullanın. Eğer %95 zoomda temada bazı menüler ve ekranlar istediğiniz gibi çıkmıyorsa, çözünürlük üzerinden ayarları yapmayı unutmayın.

FM 2019 Wannachup Hızlı Maç Eklentisi Görüntüleri

Hızlı maç eklentisini kurduğunuzda, maç günü takımınızı oluşturup maça gitmeden önce ekranın sağ üst köşesinde “Sonucu Göster” e tıklamanız gerekiyor.

Eğer bir maç planı kullanıyorsanız, bunu da seçip hızlı maç sonucunu görebilirsiniz ya da herhangi bir plan kullanmadan doğrudan maç sonucuna gidebilirsiniz.

FM 2019 Wannachup Hızlı Maç Eklentisini İndirmek İçin Tıklayın