Football Manager 2019’un klasik arayüzünden sıkılanlar veya beğenmeyenler için tema paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. İşte Football Manager serisinin beğenilen temalarından olan Andromeda temasının FM 2019 için hazırlanmış versiyonu ve detaylar.

OPZ Elite teması en favori temalarımdan olmakla birlikte, onunla başa baş mücadele eden diğer tema da Andromeda temasıdır. Andromeda teması da OPZ Elite teması gibi farklı arka plan opsiyonları içermesiyle fark yaratıyor. Temayı yüklediğinizde sayfaların sağ üst tarafında “background chooser” butonuna basarsanız karşınıza çıkan ekrandan arka planda olmasını istediğiniz resmi seçebilirsiniz. (Aşağıdaki görsellerden sonuncusu) Resim seçerken alt tarafta yer alan sayılar da ekranın koyuluğunu ayarlamaya yaramaktadır.

Andromeda teması alışılagelmiş temalara kıyasla paket olarak biraz büyük bir dosya halinde geliyor. (140 mb) ancak dosya içinden çıkan görselleri görünce nedenini rahatlıkla anlayabiliyorsunuz.

Andromeda teması, FMScout ailesinden TheBantams tarafından hazırlandı. Buradan emeğine bir kez daha teşekkür edelim.

NOT : Tüm tema kurulumları  kayıtlı oyunda da geçerlidir. Yeni kariyer açmanıza gerek yoktur.  Temalar hem orijinal oyunlarda hem malum oyunlarda kullanılabilir.

*Temanın yeni versiyonları çıktıkça yazımız güncellenecektir.

FM 2019 için çıkan tüm TEMA’lara buradan ulaşabilirsiniz

Andromeda FM 19 V2 Temasının Kurulumu

1- Öncelikle indirmiş olduğunuz rar dosyasını klasöre çıkarınız.

2-  Andromeda FM 19 Skin v2 isimde çıkarmış olduğunuz klasörü C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019\skins içerisine kopyalayın. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2019\skins)

Bu adım çok önemli ekran görüntüsündeki gibi olmalı daha fazla iç içe klasör kesinlikle olmamalı.

3- Sports Interactive\Football Manager 2019 klasörü içerisinde skin klasörü yoksa bu klasörü siz oluşturun.

4- Football Manager 2019′e giriş yapın ve Tercihler sekmesine tıklayın.

5- Tercihler bölümünden Genel Bakış veya Arayüz kısmına gidin.

6- Sayfanın yüklenme süresini azaltmak için ön belleği kullanın kısmındaki tiki kaldırın.

7- Arayüz veya Genel Bakış sekmesindeki Görünüm bölümünden yüklediğiniz temayı seçin.8- Alt kısımda yer alan “Onayla” seçeneğini kullandıktan sonra seçmiş olduğunuz temanın oyuna dahil olduğunu göreceksiniz.

9- Eğer yüklemiş olduğunuz tema oyuna dahil edilemezse ”Geçici Dosyaları Temizle” butonuna basın.

Önemli Not : Tema 1920 x 1080 piksel çözünürlük için hazırlanmıştır. Eğer daha düşük bir ekran çözünürlüğüne sahipseniz %95 zoom’da temayı kullanın. Eğer %95 zoomda temada bazı menüler ve ekranlar istediğiniz gibi çıkmıyorsa, çözünürlük üzerinden ayarları yapmayı unutmayın.

Andromeda FM 19 v2 Teması Ekran Görüntüleri


Andromeda FM 19 V2 temasını indirmek için tıklayın.