Football Manager 2019’un çıkmasıyla birlikte uykusuz geceler moduna geçiş yapmaya başlayan Football Manager hayranları ya yüksek bütçeli takım alıp ‘Bas bas paraları wonderkidlere’ moduna yada düşük bütçeli takım alıp “Nerde beleş oyuncu var ben oradayım abi” moduna bürünüyor. Wonderkid yazılarımızı pozisyonlara göre ayrı ayrı sitede yer verirken düşük bütçeli takımlarla kupalardan kupalara koşmaya çalışan FM sevdalarını da unutmadık. İşte düşük bütçeli takımlarda çok işinize yarayacak FM 2019 Serbest oyuncular listesi.

Sonbaharın gelmesi Football Manager oyuncuları için kışın yaklaştığın değilde serinin yeni oyununun raflarda yerini almasının habercisidir desek yanlış olmaz sanırım. Her sene Ağustos ayında başlayan geri sayım FM 2019’a ön sipariş veren kullanıcıların FM 2019 Beta’ya erişim hakkına sahip olmasıyla birlikte sonuçlanmış olsa da FM 2019’un full sürümün 2 Kasım’da raflarda yerini almasıyla birlikte tam anlamıyla uykusuz geceler başlayacak.

FM 2019 Türk Wonderkidler İçin Tıklayınız

FM 2019 Wonderkid Forvetler İçin Tıklayınız

FM 2019 Kiralayabileceğiniz Wonderkidler İçin Tıklayınız

FM 2019 Ucuz Wonderkidler İçin Tıklayınız

Her sene olduğu gibi bu sene de ilk olarak gönül verdiğimiz takım ile ilk kariyerimizi yaparken tüm Football Manager sevdalılarının ilgisini çekeceğini düşündüğümüz  “Football Manager 2018 Serbest Oyuncular” listesini sizlerle buluşturuyoruz.

Her sayfada 4 oyuncu gösterecek şekilde sıralama yaptık görsellerin performans sorunu vermemesi için diğer sayfalara göz atmayı unutmayın.

İşte FM 2019 Serbest Oyuncular

1- Samir Nasri

30 yaşındaki Fransız oyuncuyu takımınıza bedelsiz olarak katabilirsiniz.

2- Dimitar Berbatov

37 yaşındaki Bulgar oyuncuyu takımınıza bedelsiz olarak katabilirsiniz.

3- Jeremy Toulalan

34 yaşındaki Fransız oyuncuyu takımınıza bedelsiz olarak katabilirsiniz.

4- Benoit Tremoulinas

32 yaşındaki Fransız oyuncuyu takımınıza bedelsiz olarak katabilirsiniz.
Diğer Sayfaya Geçmek İçin Aşağıdaki Sayfa Yönlendirmelerini Kullanabilirsiniz veya Buraya Tıklayarak 2.Sayfaya Geçebilirsiniz.