Football Manager 2019’un raflarda yerini alması sonrasında kendisini kuzeyin verimli topraklarında “wonderkid” aramaya koyulan Football Manager hayranlarına destek olabilecek yazılarımıza FM 2019’da takımınıza kiralık olarak katabileceğiniz wonderkidler ile devam ediyoruz.

FPP’yi damarlarımızda hissettiğimiz bugünlerde yana yakıla takıma serbest oyuncu ve kiralanabilir oyuncu arayışına giren Football Manager oyuncuların dikkatlerini çekecek yazılara hız kesmeden devam ediyoruz. FM 2019’da takımınıza kiralık olarak katabileceğiniz listedeki birçok oyuncu sadece maaş katkısı ile gelebildiği gibi bazı oyuncular da maaş artı para ile gelebiliyor. Listedeki oyuncuların bazılarında “kiralamayı düşünmüyor” vs. bilgiler çıktığında cümleyi tümüyle okumanızı rica ediyoruz. Bazı oyuncular için kiralamayı düşünmüyor ibaresinin yanında “İyi bir teklif geldiğinde düşünülebilir” yazıyor genelde bu tarz oyuncuları maaş + aylık ödeme ile kadronuza katabiliyorsunuz.

Listemizdeki oyuncuları en fazla aylık 250k ya o da en fazla oyuncuyu kiralayabiliyorsunuz. Zaten birçoğu maaş ödemesiyle kadronuzda oluyor. Listedeki oyuncuları ortalama bir takım özellinde oluşturmaya çalıştık. Yönettiğiniz takımına oyuncuları alamanız durumunda isyan bayrağını bize değil yönetime açın lütfen 🙂

Her sayfada 2 oyuncu gösterecek şekilde sıralama yaptık, diğer sayfalara göz atmayı unutmayın.

Listemiz kaleciler, defans, orta saha oyuncuları ve forvetten oluşuyor işte listemiz ;

1- Luca Plogmann

Almanya genç kaleci yetiştirmekte çok başarılı bir ülke  Luca Plogmann’da bu genç kalecilerinden sadece bir tanesi kolaylıkla alt liglere kiralayabileceğiniz Plogmann sizi alt liglerden kurtarabilir.

2- Alessandro Plizzari

Orta seviye takımlar için yedek kaleci olarak fazla para harcamadan kaleci sorununuzu çözebileceğiniz bir oyuncu.

Diğer Sayfaya Geçmek İçin Aşağıdaki Sayfa Yönlendirmelerini Kullanabilirsiniz veya Buraya Tıklayarak 2.Sayfaya Geçebilirsiniz.