Ve beklenen liste yayında. Geleceğin takımını kurmak, gençleri yetiştirip dünya futboluna armağan etmek FM’nin en sevdiğimiz yanlarından biri. Football Manager Blog tarafından hazırlanan FM 2019 en iyi wonderkidler listesi sizlerle. FM 2019’a kısa liste olarak ekleyebileceğiniz liste ile FM 2019’da en iyi genç yetenekleri oyununuda gözlemcilik sayfasında liste şeklinde görebilirsiniz.

FM 2019’daki en iyi wonderkid listesine geçmeden önce wonderkid oyuncularla alakalı çok fazla bilgi kirliliği olduğu için bu durumla alakalı kısa bir bilgilendirme yapacak olursak; Wonderkid olayı oyun veritabanını hazırlayan gözlemcilerin belirlediği PA(Potantial Ability) puanına göre belirleniyor.

FM’e eklenen her oyuncunun aynı zamanda mevcut yeteneği ve potansiyel yeteneği de eklenir. Bu değerler ilan edilen değerler değildir. Sigames bu değerleri özellikle saklıyor. Potansiyel yeteneği wonderkid seviyesinde olan oyuncular uygun çalışma şartlarında 21 yaşına girdiğinde wonderkid olur. Dolayısıyla, PA puanı wonderkid seviyesinde olmayan bir oyuncu tabir caizse ağzında kuş da tutsa wonderkid olamaz. Ama benzer şekilde, PA puanı wonderkid olmaya yeten biri iyi şartlar altında çalıştırılmazsa o da wonderkid olamaz.

FM 2019 Kısa Liste Ekleme

1- İndirmiş olduğunuz fmf dosyasını C:\ Users\Kullanıcı Adı\ Documents\Sports Interactive\ Football Manager 2019\ shortlists içerisine kopyalayın. (Belgelerim\ Sports Interactive\ Football Manager 2019\ shortlists)

2- Sports Interactive\Football Manager 2019 klasörü içerisinde shortlists klasörü yoksa bu klasörü siz oluşturun.

3- Football Manager 2019′e giriş yapın ve Gözlemcilik sekmesine tıklayın.

4- Gözlemcilik sayfasında Takip listesi bölümünden ayarlar ikonuna basın ve Takip Listesi Aç seçeneğini kullanın.

5- Açılan listede FM19 Wonderkids seçeneğini seçin ve Wonderkid listesini güle güle kullanın 🙂

FM 2019 En İyi Wonderkid Listesini İndir