Football Manager 2019’ün çıkış tarihi belli oldu. Serinin yeni oyunu olarak raflarda yerini alacak olan FM 2019’ün çıkış tarihini hazırladığı bir tanıtım videosuyla birlikte duyuran Sports Interactive, artık FM serisinin üzerinde gizemli menajerinde olmayacağını yani FM serisinin kapak görselini değiştirdiğini de duyurmuş oldu. İşte Sports Interactive’in yayınlamış olduğu video ve detaylar.

Sports Interactive’in yapmış olduğu duyuruya göre FM 2019, 2 Kasım’da raflarda yerini alacak. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de oyuna ön sipariş vererek sahip olan kullanıcılar oyunun beta versiyonuna yani FM 2019 Beta sürümüne 2 Kasım’dan yaklaşık 2 hafta önce sahip olacak.

Oyunun ilk tanıtım videosuyla birlikte resmi kapak tasarımını da duyuran FM ekibi, serinin gizemli menajerini de artık emekli etmiş gözüküyor. Football Manager serisi FM 2019 ile birlikte kapak tasarımını da değiştiriyor.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri FM 2019’ün ilk tanıtım videosuyla başbaşa bırakalım. (Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Youtube’da altyazı ikonuna dokunun)