Ara transfer döneminin başlamasından sonra kulüplerin yaptığı transferler Football Manager oyucularında güncel ara transfer yaması arayışının başlamasına neden oldu. Sports Interactive tarafından Şubat ayının sonuna doğru yayınlanmasını beklediğimiz güncellemeyi beklemek istemeyen FM oyuncularının imdadına yamalar yetişti. İşte FM 2019 güncel transfer yaması. (2019-2019 ara transfer kadroları)

Türkiye futbol liglerinde 4 Ocak’ta başlayan ara transfer dönemi 31 Ocak 23:59’da sona erdi. Sporst Interactive’in güncel transfer yaması üzerinde çalışmaları FM 2019 için devam ederken FMInside ekibi Football Manager 2019 için ara transfer güncellemesini yayınladı.

Şu ana kadar yapılan neredeyse tüm transferlerin yer aldığı FM 2019 güncel transfer yaması için FMInside ekibine teşekkürlerimizi sunarak yamanın kurulum detaylarına geçelim.

Yama sadece FM 2019’da geçerlidir. FM 2018 veya FM 2017 oynuyorsanız aşağıdaki linklerden ilgili yamalara ulaşabilirsiniz. Yama Steam üzerinden alınan ORİJİNAL ve MALUM oyunlarda geçerlidir.

FM 2019 Sortitoutsi Ara Transfer Güncellesi İçin Tıklayın

FM 2018 Güncel Transfer Güncellemesi İçin Tıklayın

FM 2017 Güncel Transfer Güncellemesi İçin Tıklayın

FM 2019 Ara Transfer Yaması Kurulum (Güncelleme Tarihi 1 Şubat 2019 )

Şu ana kadar yapılan transferleri FM 2019’a getiren yamayı indirdikten sonra .fmf dosyasını  C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2019\editor data  içerisine kopyalayın. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2019\editor data)

Football Manager 2019 klasörü içerisinde editör data dosyası yoksa kendiniz oluşturmalısınız. Şimdi YENİ KARİYER açtığınızda bu yamanın aktif olması için oyundaki ayaları yapma zamanı.

Oyuna giriş yaptığınızda Yeni Kariyer seçeneğiyle başlıyoruz. (KAYITLI OYUNLARDA GEÇERLİ DEĞİL. KESİNLİKLE YENİ KARİYER AÇMALISINIZ)

Oyuna giriş yapmadan önce karşımıza çıkan Veri Tabanı seçim ekranında Editör Veri Dosyalarını seçmeniz gerekiyor. Gelen ekranda az önce kopyalamış olduğumuz dosyayı seçiyoruz ve “Onayla” diyoruz.

Oyunda aktif olmasını istediğiniz ligleri ve yönetmek istediğiniz takımları seçtikten sonra yaz transfer yaması ile yeni Football Manager 2019 kariyerinize başlayabilirsiniz.

Transfer güncellemesini indirmek için tıklayınız

Transfer güncellemesini Steam üzerinden indirmek için tıklayınız