Takımın başına geçtiniz. Yaz döneminde kondisyonu yüklediniz. Taraftar sizden çılgın gibi hücum eden bir takım bekliyor. Ne yapacaksınız ? Her işe siz yetişemeyeceğinize göre Hücum organizasyonları için iyi bir hocayı takıma katacaksınız. Peki iyi hoca nasıl bulunur ? Bunu daha önce yazmıştık, dilerseniz buraya tıklayarak o yazıya gidebilirsiniz.

Hemen hoca bulmam lazım tek tek şansımı deneyemem şöyle bir liste olsa dediğinizi duyar gibiyim. Bunu duydum ve size güzel bir liste hazırladım.  Hemen ekleme yapmak istiyorum. Listeye dünya çapında kulüplerin hocalarını kolay kolay eklemiyorum. O yüzden Barcelona’dan şu hoca bu listede niye yok sorusunu aklınıza getirmeyin.

Gelelim listemize…

5 Yıldızlı Asistan Menajerler İçin Tıklayınız

5 Yıldızlı Savunma Antrenörleri İçin Tıklayınız

5 Yıldızlı Kaleci Antrenörleri İçin Tıklayınız

5 Yıldızlı Kondisyon Antrenörleri İçin Tıklayınız

Her sayfada 3 hoca gösterecek şekilde sıralama yaptık görsellerin performans sorunu vermemesi için diğer sayfalara göz atmayı unutmayın.

Boro Primorac: Her ne kadar dünya çapındaki kulüplerden hocalara listemde kolay kolay yer vermiyorum desem de Boro Hoca bir istisnayı hak ediyor. Arsene Wenger ile birlikte Arsenal’de 20 yılını geride bırakan Boro’yu takımınıza alabilir misiniz bilmiyorum ama bir şansınızı deneyin dedim. ( Aldığı maaşı görünce bana hak vereceksiniz. )

Davide Lucarelli: Lucarelli kramponlarını astıktan sonra antrenör olanlardan ve bu alanda başarılı da olanlardan. Lucarelli her ne kadar şu an için 4-5 yıldızlı antrenör olmasa da ilerleyen yıllarda çok başarılı bir hoca olacağına inanıyorum.

Ebbe Sand: Danimarka’nın önemli oyuncularındayken artık o önemli hocalarından da biri. Soğuk ülke insanı disiplinli olur lakin Ebbe Hoca’nın bu özelliği birazcık geriden geliyor. Bu özelliği de 15 civarında olsa harika bir hoca olurdu.

Diğer Sayfaya Geçmek İçin Aşağıdaki Sayfa Yönlendirmelerini Kullanabilirsiniz veya Buraya Tıklayarak 2.Sayfaya Geçebilirsiniz.