Geleceğin takımını kurmak, gençleri yetiştirip dünya futboluna armağan etmek FM’nin en sevdiğimiz yanlarından biri. İşte bu yüzden Fmscout tarafından hazırlanan wonderkid oyuncular listesinde yer alan en iyi sağ kanat oyuncularını sizlere sunuyoruz.

FM 2017’deki en iyi wonderkid forvetlere geçmeden önce Wonderkid oyuncularla alakalı çok fazla bilgi kirliliği olduğu için bu durumla alakalı kısa bir bilgilendirme yapacak olursak; Wonderkid olayı oyun veritabanını hazırlayan gözlemcilerin belirlediği PA(Potantial Ability) puanına göre belirleniyor. FM’e eklenen her oyuncunun aynı zamanda mevcut yeteneği ve potansiyel yeteneği de eklenir. Bu değerler ilan edilen değerler değildir. Sigames bu değerleri özellikle saklıyor. Potansiyel yeteneği wonderkids seviyesinde olan oyuncular uygun çalışma şartlarında 21 yaşına girdiğinde wonderkid olur. Dolayısıyla, PA puanı wonderkid seviyesinde olmayan bir oyuncu tabir caizse ağzında kuş da tutsa wonderkid olamaz. Ama benzer şekilde, PA puanı wonderkid olmaya yeten biri iyi şartlar altında çalıştırılmazsa o da wonderkid olamaz.İşte FM 20017’deki en iyi wonderkid sağ kanatlar.

Wonderkid Forvetlere buradaki yazımızdan, wonderkid kalecilere ise buradan ulaşabilirsiniz.fm-2017-genc-forvetler

Her sayfada 3 oyuncu gösterecek şekilde sıralama yaptık görsellerin performans sorunu vermemesi için diğer sayfalara göz atmayı unutmayın.

1)  Gabriel Barbosa

19 yaşındaki Brezilyalı oyuncu Inter forması giyiyor ve 14 milyon pound piyasa değerine sahip.gabriel-barbosa-fm2017

2) Adam Ounas

19 yaşındaki Cezayirli oyuncu Bordeauz forması giyiyor ve 7.5 milyon pound piyasa değerine sahip.adam-ounas-fm2017

3) Rodrigo Bentancur

19 yaşındaki Uruguaylı oyuncu Boca forması giyiyor ve 950 bin pound piyasa değerine sahip.rodrigo-bentacur-fm2017

Her sayfada 3 oyuncu gösterecek şekilde sıralama yaptık görsellerin performans sorunu vermemesi için diğer sayfalara göz atmayı unutmayın.

Diğer Sayfaya Geçmek İçin Aşağıdaki Sayfa Yönlendirmelerini Kullanabilirsiniz veya Buraya Tıklayarak 2.Sayfaya Geçebilirsiniz.