Football Manager 2017 için tema paylaşımlarımıza Football Manager serisinin bir başka temasından Vitrex17 ile devam ediyoruz. FM16’da yaklaşık 80.000 kişi tarafından indirilen bu favori tema Football Manager 2017 için Fmscout’dan EmilDebski tarafından hazırlandı. İşte FM 2017 Vitrex17 temasının detayları.

112 MB  büyüklüğünde olan tema önceki koyu renkli temalara oranla  daha açık renklerim hakim olduğu bir tema olmasıyla dikkat çekiyor.

Vitrex17 teması da tıpkı CFM gibi “hızlı sonuç” eklentisi ile geliyor. Tema ile birlikte temanın yapımcısı ek olarak iki tamamlayıcı daha indirmeyi öneriyor. Bunlar:
Mini Stadyum Paketi
Vitrex Şehir Eklentisi

Temada kullanılan renkleri de kendiniz dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bunun için oyun içinde tercihler sekmesine gelip arayüz ve oradan da tema renkleri sekmesine gelin. Burada renkleri dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Önemli Not : Bu tema ve sitemizde yayımladığımız diğer tüm temalar oyun orijinal olsa da olmasa da düzgün çalışır. 

Önemli Not 2: Tema 1920 x 1080 piksel ve üzeri ekranlarda düzgün çalışıyor. Eğer 720p ve daha düşük bir ekran çözünürlüğüne sahip bir bilgisayar kullanıyorsanız temada bazı menüler ve ekranlar istediğiniz gibi çıkmayabilir.

Temayı kurmak için  aşağıdaki adımları takip edin.

Football Manager 2017 FM 2017 Vitrex17 Kurulum Detayları

1- Paylaşmış olduğumuz linkte açılan ekranda “Download Now” butonuna basın. Karşınıza bir kaç indirme seçeneği gelecektir. Bu seçenekler arasından “Tarayıcınız üzerinden indirin” seçeneğini seçmeniz linkin doğru bir şekilde inmesi için önemlidir.

2- İndirmiş olduğunuz rar dosyasını klasöre çıkarınız.  Rar’dan çıkarmış olduğunuz klasörü (İç içe aynı isimli iki klasör olmamasına dikkat edin. Rar’dan çıkardığınızda klasöre çıkar dediyseniz iç içe iki klasör olur)  C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2017\skins içerisine kopyalayın. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2017\skins)

3- Sports Interactive\Football Manager 2017 klasörü içerisinde skin klasörü yoksa bu klasörü siz oluşturun.

4- Football Manager 2017’ya giriş yapın ve Tercihler sekmesine tıklayın

5- Tercihler/Genel Bakış  sayfasından veya Tercihler/Arayüz sayfasından “ Vitrex17 v1.4” temasını seçin.

6- Alt kısımda yer alan “Onayla” seçeneğini kullandıktan sonra seçmiş olduğunuz temanın oyuna dahil olduğunu göreceksiniz.

7) Arayüz sekmesindeki görünüm bölümünden “Geçici Dosyaları Temizle” butonuna ve “Temayı Yeniden Yükle” butonlarına basın.

 FM 2017 Vitrex17 v1.4 Ekran Görüntüleri

 

vitrex_1 vitrex_2 vitrex_3 vitrex_4Vitrex17 v1.4 indirmek için tıklayınız.

Kaynak: FMScout