Football Manager 2017 için tema paylaşımlarımıza Football Manager serisinin favori temalarından CFM ile devam ediyoruz. Football Manager 2017 için Fmscout’dan Pikawa tarafından hazırlanmış olan FM 2017 CFM 2017 teması bizim en favori temalarımız arasında yer alıyor.  İşte FM 2017 CFM temasının detayları.

CFM temasını kotasever bir tema olarak adlandırsak yeridir. 4.7 MB  büyüklüğünde olan tema da tıpkı OPZ Elite teması gibi koyu renklerin hakim olduğu bir tema ancak OPZdan farklı olarak bu tema bütün çözünürlüklerde düzgün çalışıyor.

CFM temasının en önemli özelliği “Hızlı Sonuç” eklentisi ile birlikte gelmesi. Temanın aynı zamanda DF11 Yüz Paketini de desteklediğini söyleyelim. Temada kullanılan renkleri de kendiniz dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bunun için oyun içinde tercihler sekmesine gelip arayüz ve oradan da tema renkleri sekmesine gelin. Burada renkleri dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Önemli Not : Bu tema ve sitemizde yayımladığımız diğer tüm temalar oyun orijinal olsa da olmasa da düzgün çalışır. 

Temayı kurmak için  aşağıdaki adımları takip edin.

Football Manager 2017 CFM v0.3 Kurulum Detayları

1- Paylaşmış olduğumuz linkte açılan ekranda “Download Now” butonuna basın. Karşınıza bir kaç indirme seçeneği gelecektir. Bu seçenekler arasından “Tarayıcınız üzerinden indirin” seçeneğini seçmeniz linkin doğru bir şekilde inmesi için önemlidir.

2- İndirmiş olduğunuz rar dosyasını klasöre çıkarınız.  Rar’dan çıkarmış olduğunuz klasörü (İç içe aynı isimli iki klasör olmamasına dikkat edin. Rar’dan çıkardığınızda klasöre çıkar dediyseniz iç içe iki klasör olur)  C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2017\skins içerisine kopyalayın. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2017\skins)

3- Sports Interactive\Football Manager 2017 klasörü içerisinde skin klasörü yoksa bu klasörü siz oluşturun.

4- Football Manager 2017’ya giriş yapın ve Tercihler sekmesine tıklayın

5- Tercihler/Genel Bakış  sayfasından veya Tercihler/Arayüz sayfasından “FM 2017 CFM v0.3” temasını seçin.
cfm_tema_sec

6- Alt kısımda yer alan “Onayla” seçeneğini kullandıktan sonra seçmiş olduğunuz temanın oyuna dahil olduğunu göreceksiniz.

7) Arayüz sekmesindeki görünüm bölümünden “Geçici Dosyaları Temizle” butonuna ve “Temayı Yeniden Yükle” butonlarına basın.

FM 2017 CFM Skin 2017 v0.3 Ekran Görüntüleri
cfm_1 cfm_2 cfm_3 cfm_4 cfm_5

FM 2017 CFM Skin 2017  v0.3 indirmek için tıklayın.

Kaynak: FMScout