FM 2017 için yayınlanmış bir sürü güzel tema var. Hangisini indireceğime karar veremedim diyorsanız, işte tam size göre bir tema: FM 2017 Andromeda Teması. Andromeda teması Fmscout’dan theBantams tarafından hazırlandı. İşte FM 2017 Amdromeda temasının detayları.

45 MB  büyüklüğünde olan tema siyah arka planlı bir tema. Andromeda teması en güzel temaların en güzel yönlerinin bir araya getirilmesi ile ortaya çıktı.

Önemli Not : Bu tema ve sitemizde yayımladığımız diğer tüm temalar oyun orijinal olsa da olmasa da düzgün çalışır. 

Önemli Not 2: Tema 1920 x 1080 piksel ve üzeri ekranlarda düzgün çalışıyor. Eğer 720p ve daha düşük bir ekran çözünürlüğüne sahip bir bilgisayar kullanıyorsanız temada bazı menüler ve ekranlar istediğiniz gibi çıkmayabilir. Bunun için aynı temanın düşük çözünürlükler için olan paketini indirmelisiniz. 

Temayı kurmak için  aşağıdaki adımları takip edin.

 FM 2017 Andromeda Kurulum Detayları

1- Paylaşmış olduğumuz linkte açılan ekranda “Download Now” butonuna basın.

2- İndirmiş olduğunuz rar dosyasını klasöre çıkarınız.  Rar’dan çıkarmış olduğunuz klasörü (İç içe aynı isimli iki klasör olmamasına dikkat edin. Rar’dan çıkardığınızda klasöre çıkar dediyseniz iç içe iki klasör olur)  C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2017\skins içerisine kopyalayın. (Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2017\skins)

3- Sports Interactive\Football Manager 2017 klasörü içerisinde skin klasörü yoksa bu klasörü siz oluşturun.

4- Football Manager 2017’ya giriş yapın ve Tercihler sekmesine tıklayın

5- Tercihler/Genel Bakış  sayfasından veya Tercihler/Arayüz sayfasından “ Andromeda BLK E” temasını seçin.
tema-ekleme
6- Alt kısımda yer alan “Onayla” seçeneğini kullandıktan sonra seçmiş olduğunuz temanın oyuna dahil olduğunu göreceksiniz.

7) Arayüz sekmesindeki görünüm bölümünden “Geçici Dosyaları Temizle” butonuna ve “Temayı Yeniden Yükle” butonlarına basın.

 

Eğer menünün sol tarafında yer alan kısayol tuşlarının sadece ikon olarak gösterilmesini istiyorsanız, bunun için de tercihler arayüz kısmında “Sadece yan çubuktaki simgeler” kısmını seçin. Sonra uygula deyin. İşlem tamamdır.

menu-cubuk

 FM 2017 Andromeda Ekran Görüntüleri
andromeda_2 andromeda_

andromeda_3 andromeda_4
FM 2017 Andromeda temasını indirmek için tıklayınız.
Düşük çözünürlüklü tema paketini indirmek için tıklayınız.

Kaynak: FMScout