fm2016-ozellikleriFootball Manager 2016’nın içerik çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sigames FM 2016 ile Football Manager serisine dahil edilecek yeni özelliği duyurdu. FM 2016 için ilk duyurulan özelliğe göre artık oyunda teknik direktörler daha hareketli olacak ve pozisyonlara tepki gösterecek.

Football Manager 2015 ile birlikte 3D maç motorunu daha yukarılara taşıyan Sigames, FM 2016 ile birlikte 3D maç motorunu geliştireceğinin ilk duyurusunu teknik direktörleri hareketlendirerek gerçekleştireceğini açıkladı. FM 2015 ile maç içerisinde daha aktif olarak yer almak için saha kenarından oyunculara seslenmemizi sağlayan şirket FM 2016 ile pozisyonlara anlık hareketli tepkiler vermemizi de sağlayacak.

Son dakikalarına önde girdiğimiz bir maçta bilgisayar başında tırnaklarımızı yeme moduna geçtiğimiz anlarda gösterdiğimiz tepkileri oyunda görmek güzel olacak gibi. Teknik direktörlere hareket kazandırma konusunda çalışmalarını yayınladığı video ile ortaya koyan Sigames’e ülkemizin yetiştirmiş olduğu değerli teknik adamlardan olan Yılmaz Vural’ın maç videolarını göndermeyi planlıyoruz. 90+3’te yenilen bir gol sonrasında Yılmaz Vural koşusu, “Bitti hocam bittiii” sözleriyle Yılmaz hocamızın tepkileri ve gol sonrası oyunlarımızla aşırı sevinç gösterileri yapmak bizimde hakkımız :)[hana-code-insert name=’FMH_2′ /]