Buradasınız
Ana Sayfa > HABERLER > FM15 HABERLERİ > FM 2015 Oyuncu İnceleme: Andre Ayew

FM 2015 Oyuncu İnceleme: Andre Ayew

andre-ayewFootball Manager’da en zor oyuncu bulunan mevki sol kanattır ve genellikle iyi bir sol kanat oyuncusu, oyunda ciddi fark yaratır. Bugünkü oyuncu incelememizde de fark yaratabilecek bir sol kanat oyuncusuna yer vermek istedik: Andre Ayew. Andre Ayew’i Fenerbahçe’nin Marsilya ile yaptığı maçlardan hatırlayanlar olacaktır. Profesyonel futbol hayatına Olimpik Marsilya (OM)’da başlayan Ayew, aynı zamanda yine OM’de forma giyen Jordan Ayew’in de abisi.

Ayew, 1989 doğumlu, sol ayağına son derece hakim bir oyuncu ve aynı zamanda Gana milli takım formasını da giyiyor.

André Ayew_ Genel Bak1_ Özellikler

Andre Ayew, oyun başında kalitesine göre son derece uygun denebilecek bir fiyata alınabiliyor. Liverpool kariyerinde, Ayew’i 7.5 Milyon Euro’ya transfer ettim. Her ne kadar ödenen yıllık ücret biraz yüksek de olsa, eğer üst sıralara oynayan bir takımı yönetiyorsanız, Ayew aldığı paranın hakkını verecektir.

Ayew’in raporu geldiğinde önemli maçlarda oynamayı sevmesi, çalışkanlığı ve hırsı ilk dikkatimi çeken ve onu Liverpool’a almama sebep olan özellikleri oldu.

André Ayew_ Raporlar Antrenör Raporu

Ayew, bir çok pozisyonda oynayabiliyor ancak en etkili olduğu mevki sol açık. Kendisine fırsatçı kanat oyuncusu rolünü verdiğinizde de  ne kadar fırsatçı bir oyuncu olduğunu gösterecektir.

[hana-code-insert name=’FMH_ADS_INPOST’ /]

Fırsatçı bir kanat oyuncusunda ortalama üstü olması gereken, dayanıklılık, denge, hızlanma,kararlılık, bitiricilik, topsuz alan gibi özellikler Ayew’de fazlasıyla mevcut

ayew_fırsatcikanat

Zaten Ayew’in Liverpool kariyerine bakınca 19 lig maçında 9 gol, 7 asist, 3 maçın adamı ve ortalama 7.43 puan ile ne kadar doğru bir tercih olduğunu gösteriyor. ( Toplamda da 31 maç 16 gol, 10 asist)

André Ayew_ Geçmi_ Kariyer Verileri

Bol FMli Günler

Not: Yazının başındaki Ayew görseli eghmagazine.com dan alınmıştır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
guyar
Saatlerini, günlerini, haftalarını, aylarını hiç acımadan Football Manager oyununa harcamış, kelimenin tam anlamıyla bir FM tutkunu.. Yıllarca sabahlara kadar süren FM kariyerine bir zaman sonra bloglar ve siteler üzerinden de devam etmeye karar veren Guyar'ın FM için son ve kalıcı mekanı FMHikayeleri.
Top
error: Emeğe Saygı !!!