FM 2014 Avrupa BirligiFootball Manager 2014’ün Full sürümünün 31 Ekim’de raflardaki yerini almasından sonra oyun ile alakalı paylaşımlarımıza ivme kazandırarak arttırmaya devam ediyoruz. Sigames’in resmi araştırma sitesi olan Türkiye’de Football Manager oyuncularına çok şey kazandıran Turksportal.Net Genişletilmiş Avrupa Birliği yamasını yayınladı.

FM 2014 için yayınlanan “Genişletilmiş Avrupa Birliği” yaması ile Avrupa Birliğine bağlı ülke sayısını arttırarak Avrupa ülkelerinden yabancı oyuncu kısıtlamasını kaldırabilirsiniz.

Bu yama ile ;

  •  Avrupa Birliğine bağlı üye ülke sayısı tüm Avrupa’yı kapsayacak şekilde 54 ülkeye yükseltildi.
  •  Şengen Alanına (Serbest Dolaşım Bölgesi) dahil üye ülke sayısı 54 ülkeye yükseltildi.
  •  Tüm üye ülkelerin “Yabancı olarak işlem görmeyecek ülkeler” olan kısmına “Avrupa Birliği Ülkeleri” eklendi.
  •  Böylelikle 54 ülkede bulunan oyuncular oynanan liglerde yabancı statüsü olmaktan çıkarıldı.

Avantajları ;

  • Özellikle Türkiye Liglerinde ileride 5 olarak düşecek yabancı sayısı sıkıntısını yaşayan ve bu durumdan müzdarip olan arkadaşlar için kolaylık olacak, En azından Avrupa kökenli oyuncuları kontenjana takılmadan oynatabilecekler.
  • İngiltere’de çalışma iznine takılmayacak, böylece çalışma izni yüzünden oyuncu kaçırmayacaksınız.
  • İspanya’da oynatabileceğiniz Avrupa Birliği üye ülkesi oyuncuları sayısında artış olacak.
  • Ve yabancı kontenjanı uygulayan diğer tüm ülkelerde aynı avantajdan yararlanma sağlanacak.[hana-code-insert name=’FMH_1′ /]

Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız

fm 2014 yabanci oyuncuKurulum

İndirdiğiniz dosyayı Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2014 > editor > data klasörlerine takip ederek data klasörü içerisine yapıştırın. Eğer editor data dosyayı yoksa kendiniz yeni bir klasör oluşturarak, klasörü editor data olarak kaydedip, dosyayı içine atınız.

İndirdiğiniz dosyayı BelgelerimSports InteractiveFootball Manager 2014editor data içine atınız. Eğer editor data dosyayı yoksa kendiniz yeni bir klasör oluşturarak, klasörü editor data olarak kaydedip, dosyayı içine atınız.

Kaynak : Turksportal.net