Buradasınız
Ana Sayfa > FM 2014 BETA-DEMO > FM 2014 Bedelsiz Oyuncular

FM 2014 Bedelsiz Oyuncular

Her football manager sürümünde şüphesiz ki yapılan ilk iş ücretsiz işe yarar oyuncuları bulmaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, oyuncu arama kısmından uygun filtreyi koymak.

Burada uzun bir liste paylaşmak yerine, örnek bir kaç iyi ve bonservissiz oyuncunun yanısıra, nasıl arama yapacağınızı göstermeyi tercih ediyoruz.

Bonservis bedeli ödemeden kadronuza katacağınız oyuncuları bulmak için Ara fonksiyonunu kullanıyoruz.  Buraya oyundayken klavyeden F5 tuşuna basarak da hızlıca erişebilirsiniz.  Ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere, oyunun kendi içinde yer alan filtrelerden “Serbest Transfer” ya da ingilizce oynuyorsanız “Free Players” kısmına tıklarsanız, o anda boşta olan oyuncuları görebilirsiniz.

serbest transfer

 Bulacağınız oyuncular bulunduğunuz kulubün gözlem birikimi ve elinizdeki gözlemcilere bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Diğer taraftan özellikle bonservissiz oyuncular ile ilgili bulacağınız listeleri kendi oyununuza yüklediğinizde tüm oyuncular sizde çıkmayabilir. Bunun ana sebebi de sizin oyununuzda açık olan ligler ile ilgili.
[hana-code-insert name=’FMH_1′ /]
Bonservissiz oyuncular arasında bulunduğu mevki için en iyi bir kaç oyuncu örneği vermek gerekirse:

Kaleci:

  • Julio Cesar (QPR kalecisi meşhur Cesar değil ancak 26 yaşında ve yabancı oyuncu problemi bulunmayan takımlar için iyi bir seçenek olabilir.)

 GK_Cesar

  • Antonio Adan
  • Craig Gordon

Defans: 

  • Glenn Loovens
  • Mark Howard
  • Pablo Caceres (Sol Bek)

DL_Pablo Cecares

  • Dede (Sağ Bek)

DR_Dede

Defansif Ortasaha : FM13de olduğu gibi FM14de de Mahamodou Diarra serbest transfer statüsünde ama bu sene dikkat çeken bir diğer serbest transfer Mohamed Sissoko

Mahamadou Diarra

DMC_diarra

Mohamed Sissoko

DMC_sissokko

Orta Saha:

Zuculini: FM 14 ün en dikkat çekici serbest transferi şüphesiz ki Franco Zuculini.. Zuculini’de kesinlikle yıldız kumaşı var ancak üzerine biraz eğilmek gerekiyor.

AMC_Zuculini

Pinga: Oyunda oyun formasyonlarında en büyük sıkıntı genellikle sol açık tarafındadır. Eğer küçük bir takımı yönetiyorsanız, sol açık pozisyonu için Pinga kesinlikle biçilmiş kaftan

AML_Pinga

Forvet: 

Forvet pozisyonu için de dikkat çeken serbest transfer  26 yaşındaki Lassad.

ST_Lassad

Bedelsiz futbolcular için FMScout’ın yapmış olduğu çok detaylı bir liste var. Bu listeyi de kontrol edebilirsiniz. Liste için tıklayın

Bol FMli Günler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
guyar
Saatlerini, günlerini, haftalarını, aylarını hiç acımadan Football Manager oyununa harcamış, kelimenin tam anlamıyla bir FM tutkunu.. Yıllarca sabahlara kadar süren FM kariyerine bir zaman sonra bloglar ve siteler üzerinden de devam etmeye karar veren Guyar'ın FM için son ve kalıcı mekanı FMHikayeleri.
Top
error: Emeğe Saygı !!!