Buradasınız
Ana Sayfa > FM 2017 > Championship Manager 01/02 Ücretsiz Nasıl Kurulur?

Championship Manager 01/02 Ücretsiz Nasıl Kurulur?

Veee EFSANE GERİ DÖNDÜ…

Birçoğumuzun “Bir oyundan çok daha fazlası” cümlesi ile özetlediği Championship Manager/ Football Manager sevdasına tutulmasının başında yer alan Championship Manager 01/ 02’yi ücretsiz olarak bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Ne zaman arkadaşlar arasında sohbet ortamında CM denilse gözlerim güzel günlere, sabahın ilk ışıklarına kadar CM oynadığımız, Sergey Nikiforenko, Maxim Tsigalko ve Isaak Okoronkwo’lu kadroların olduğu günlere dalıyor desem yanlış olmaz sanırım. Bu yazıyı yazarken bile içimdeki heyecan diğer yazılardan daha farklı ise CM öyle güzel günlere götürüyor işte 🙂 Saatlerce sıkılmadan sohbetini yapabileceğimiz güzel günlere götüren Championship Manager 01/02 için lafı daha fazla uzatmadan sizleri serinin efsane oyununun kurulum aşamaları ile baş başa bırakalım.

İşte ilk göz ağrılarımızdan Championship Manager 01/02’yi ücretsiz olarak indirip bilgisayarınıza kurmanın yolu.

Championship Manager 01/02 Kurulum Adımları

  1. Champman0102 sitesinden oyun indirilir. Buradan The Game linkine tıklanır ve oyun indirilir. Bu linkte CM0102.iso isminde 289 MB’lık bir dosya var onu indirmeniz gerekiyor.
  2. Oyun indikten sonra sanal CD sürücü ile bu ISO dosyasını açmamız gerekiyor. Bunun için Gezginler.net’ten Daemon Tools Lite indiriyoruz. Gezginler.net’e gitmek için tıklayınız.
  3. İndirdiğimiz Daemon Tools Lite uygulamasının ÜCRETSİZ versiyonunu kuracağız. Bunun için öncelikle kurulum ekranında ÜCRETSİZ seçimi yapalım. Sonra gelen ekranlar sırasıyla aşağıdaki gibi. Bizim yaptığımız seçimleri yapmanız gerekiyor birebir. Bu Aygıt yazılımını yüklemek ister misiniz dediği yerde YÜKLE seçeneğini seçmeniz gerekiyor.
  4. Ve uygulamayı yükledik şimdi sırada indirdiğimi ISO dosyasını açmak var. Bunun için uygulamayı ilk açtığınızda gelen Tutorial kısımlarını atlayın. Sırasıyla aşağıdakileri yapın. İMAJLAR menüsünde iken sağ üstteki + ikonuna basalım ve indirdiğimiz ISO dosyasını bulalım.
  5. ISO dosyasını seçtikten sonra artık oyunu sanal sürücüye attık. Şimdi Oyunu kurma zamanı. Oyunun kapak fotoğrafının üzerine tıklayınız.
  6. Kurulum için ileri ileri ileri
  7. Ve oyun KURULDU. Artık oyuna girebilirsiniz

Güncel kadrolarla Championship Manager 01/02 oynamak istiyorsanız sitemizde hafta sonu yayınlayacağımız yazıyı kaçırmayın 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Oguzhan
Championship Manager ile başlayan, Football Manager serisi ile devam eden Menajerlik tutkusunu kurucusu olduğu FMHikayeleri'nde paylaşan yazar akıllı telefon, sosyal medya ve mobil uygulamalarla haşır neşir olmaya devam ediyor.
http://www.androidcanavari.net
Top
error: Emeğe Saygı !!!