Buradasınız
Ana Sayfa > HABERLER > Andros Townsend ve Football Manager

Andros Townsend ve Football Manager

townsend_football_manager_2Football Manager’ın bir oyundan çok daha fazlası olduğu bu kez Tottenham’ın genç orta saha oyuncusu Andros Townsend’in yaşamış olduğu bir olay ile gözler önünde. Andros Townsend’in kız arkadaşı ile arasında geçen WhatsApp konuşmasını Twitter’da yayınlanması Football Manager sevdalılarının büyük ilgisini gördü. İşte Townsend’in paylaştığı o görsel ve detaylar.

Tottenham’ın orta saha oyuncusu Andros Townsend’in kız arkadaşı Hazel O’Sullivan’ın Football Manager’dan alınan bir ekran görüntüsünü gerçek sanması gülümseten anların yaşanmasına neden oldu.

Football Manager TownsendTownsend’in kız arkadaşının WhatsApp’dan gönderdiği yukarıda ekran görüntüsü olan mesajda konuşma şu şekilde geçiyor.

  • Hazel O’Sullivan : Antrenmana çıkmama cezasını ne zaman aldın? Şimdi Twitter’da gördüm.
  • Andros Townsend: Ceza mı almışım? Göster bana.
  • Sullivan: -Twitter’da gördüğü Football Manager ekran görüntüsünü gönderir- Belki de şakadır, değil mi?
  • Townsend: Şaka mı yapıyorsun 🙂

Kız arkadaşı ile arasında geçen bu WhatsApp konuşmasının ekran görüntüsünü alan ünlü futbolcu Football Manager’ın resmi Twitter hesabına “Durumu siz mi yoksa ben mi açıklayım” yazarak yaşanan komik durumu tüm Football Manager sevdalıları ile paylaştı.

Hazel O’Sullivan’ın göndermiş olduğu ekran görüntüsünde Tottenham’lı ünlü oyuncunun disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bırakıldığı yazıyor.[hana-code-insert name=’FMH_1′ /]

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Oguzhan
Championship Manager ile başlayan, Football Manager serisi ile devam eden Menajerlik tutkusunu kurucusu olduğu FMHikayeleri'nde paylaşan yazar akıllı telefon, sosyal medya ve mobil uygulamalarla haşır neşir olmaya devam ediyor.
http://www.androidcanavari.net
Top
error: Emeğe Saygı !!!